Bocuse d'Or Lyon 2013

Bocuse d´Or meeskonna tänuavaldus 02.11.2015

Eesti sai Bocuse d'Or pere liikmeks 2008. aastal - see on meie jaoks suur au ja piiritu uhkuse allikas! Järgnenud aastatel on kohaliku toidukultuuri areng ületanud isegi meie endi ootused.

Tänapäeval on meie suureks eeskujuks kaasaegse Põhjamaade köögi põhimõtted, mille arendamisele aitame omalt poolt kaasa ainulaadsete kohalike toodete ja tipptasemel teeninduskultuuriga. Seekordne Bocuse d'Or Eesti eelvoor oli suurepäraseks näiteks meie edusammudest ja tulevikupotentsiaalist. 


Paul Bocuse - me täname! Täname ka kõiki võrratuid Põhjamaade kokkasid! Meil on suur au olla teie kaaslasteks/kaasvõitlejateks sellel kulinaarsete otsingute teekonnal.



Kummardus kõigile, kes aitasid Eesti eelvooru õnnestumisele kaasa.

  1. Aare Sild, kohtunik
  2. Aleksander Kartul, Eventech, koostööpartner

  3. Allar Oeselg, restoran Dominic, köögižürii   

  4. Andrus Laaniste, Tallink, žürii

  5. Anti Lepik, Tallink, žürii     

  6. Ants Noot ja Kadi Raudsepp, Maaeluministeerium, toetaja

  7. Anu Lemsalu, kujundus

  8. Argo Koppa, Carmen catering, koostööpartner

  9. Arvo Kask, Dunker, toetaja

  10. Auri Hakomaa, Olde Hansa, toetaja

  11. Britt Rosein, Postimees, meedia

  12. Dmitri Fjodorov ja Linda Siska, kandidaat ja commis

  13. Dmitri Haljukov, restoran CRU meeskond, kaaskorraldaja

  14. Dmitri Rooz ja Vladislav Borovik, kandidaat ja commis

  15. Emmanuel Wille, Olde Hansa, treener ja kaaskorraldaja

  16. Ene Kaasik, ajakiri Köök, meedia

  17. Eneli Mikko, kommunikatsioon

  18. Erki Berends, Kanal 2, meedia

  19. Evelin Tsirk, Tallinna Linnavalitus

  20. Fradj Alfa, restoran Gloria

  21. Heidi Park, žürii

  22. Heidi Pinnak, Tallink, köögižürii      

  23. Indrek Suurtamm, restoran Gloria, köögižürii                             

  24. Inga Paenurm, Markofka toidtuba, žürii        

  25. Irina Jerneva, Reaton, toetaja

  26. Jari Karlsson, Rootsi peakokkade ühendus, žürii                         

  27. Jelena Solomina, ETV+, meedia

  28. Jonas Lundgren, Bocuse d´Or hõbe, žürii     

  29. Jüri Seljamaa, fotograaf

  30. Kaimo Salumets, Svensky Kaubandus, toetaja

  31. Keiu Virro, Naisteleht, meedia

  32. Kersti Eero, Õhtuleht, meedia

  33. Kuressaare Ametikooli teenindajad
  34. Küll Värik, Eesti Ekspress, meedia

  35. Laura Kõrvits, ETV Terevisioon, meedia

  36. Lembit Lepson, teenindus

  37. Lembit LiivamägI, Järveotsa vutifarm, toetaja

  38. Liliana Nahko, E.Ahlström, koostööpartner

  39. Margus Johanson, fotograaf

  40. Mari Roonemaa, kommunikatsioon

  41. Martin Hanson, Delfi, meedia

  42. Olga Zabotina, Eesti Kulinaaria Instituut, logistikajuht

  43. Patrice Daniel, Kukk ja konn kauplus, žürii   

  44. Pavel Gurjanov ja Karolyn Perle, kandidaat ja commis             

  45. Pepe Kala, koostööpartner
  46. Restoran Manna la Rosa, teenindus

  47. Rudolf Visnapuu, Eesti Peakokkade Ühendus, žürii ja kaaskorraldaja

  48. Santa Maria, koostööpartner

  49. ShiShi, koostööpartner

  50. Silja Luide, Eesti Päevaleht, meedia

  51. Svea Altjõe, Tallink, koostööpartner

  52. Svetlana Aleinik, retsoran Gloria

  53. Svetlana Riskova, Läti peakokkade ühendus, köögižürii            

  54. Taigo Lepik ja Vidrik Joosu, kandidaat ja commis

  55. Tarmo Mutso, EAS, toetaja

  56. Tarvo Stint, Electrolux, koostööpatner

  57. Teko Teeninduskooli kokad ja teenindajad
  58. Tiina Espenberg, Eesti Kulinaaria Instituut, finantsjuht

  59. Tiit Sarv, ProfExpo, koostööpartner ja toetaja

  60. Tiiu-Tuuli Sulg, EAS (Euroopa sotsiaalfond), toetaja

  61. Timo Ruuto, restoran Gloria,

  62. Tõnis Siigur, restoran Noa, žürii      

  63. Umami Nature, Koostööpartner

  64. Urmas Hiie, koostööpatner

  65. Urmas Vaino, päevajuht

  66. Valtes & Grisnins, muusikud

  67. Vladimir Upeniek ja Sander Kuldsaar, kandidaat ja commis

  68. Vladislav Djatšuk, restoran Tchaikovsky, žürii

  69. Ülle Tamsalu, Kuressaare Ametikool, žürii    

  70. 21. kool

 Dimitri Demjanov  Bocuse d'Or Estonia president