Bocuse d'Or Lyon 2013

Kokka lemmik Eesti toit ja võida reis Prantsusmaale, Bocuse d’Ori jälgima 23.12.2016

Valmistades hõrgutava Eesti roa ja võttes abiks sotsiaalmeedia, on kõikidel toiduhuvilistel võimalus võita tasuta reis revolutsioonilisele kokandusvõistlusele Bocuse d’Or (Lyoni, Prantsusmaal). Võistlus kestab 10. jaanuarini 2017.  a. ning võitja lennutab kohale Visit Estonia.


“Eesti toidukultuur on väga mitmekülgne, ühest küljest traditsioonidest lähtuv, aga samas uuenduslik ja avatud uutele trendidele. Võistlusega soovime tutvustada Eesti toitu ja toidukultuuri, andes soovijatele võimaluse katsetada Eesti roa valmistamist ja jagada teistega,“ ütles Ott Sarapuu, Turismiarenduskeskuse turundusjuht.“

Kõik, kes soovivad võistlusest osa võtta, peaksid valmistama Eesti toidukulutuurist inspireeritud toidu, tegema sellest pilti või video ning laadima üles oma avalikule Instagrami kontole, kasutades hashtag'e #bocusest ja #visitestonia. Võitja kuulutatakse välja Visit Estonia Instagram’i kontol 13. jaanuaril 2017. aastal. Rohkem infot võistluse kohta leiad Visit Estonia kodulehelt.

Auhinnaks on reis Bocuse d'Or finaalüritusele Lyon’i, Prantsusmaale vahemikus 24-26 jaanuar 2017. Visit Estonia katab edasi-tagasi lennukulud võitja valitud Euroopa Liidu lennujaamast Lyon’i, majutuse 3 ööd, pileti Bocuse d’Or finaalüritusele 24. ja 25. jaanuaril ja pileti Euroopa suurimale toidumessile Sirha.

Bocuse d'Or on maailma mainekaim kokandusvõistlus, mis tähistab sel aastal oma 30ndat aastapäeva. Võistlusel osaleb 24 kokka üle maailma, valmistades otse, publiku ees, võistlusroa 5 tunni ja 35 minutiga.


Lisainfo:

Kadri Gröön

Kommunikatsioonispetsialist

Visit Estonia

+372 6279733

Kadri.groon@eas.ee